Bali Senkronize Masaj Yöntemini Mutlaka Deneyin

 

Endonezya’nın Bali kenti kökenli bali senkronize masaj yöntemini mutlaka deneyin. Tüm vücudunuza uygulatacağınız bu masaj yöntemiyle tüm yorgunluk ve sıkıntılarınızdan arınacak, kendinizi bir kuş kadar hafif ve özel hissedeceksiniz. Aromatik ve bitkisel yağların karışımıyla avuç içi, dirsek ve parmakların eşsiz dansını yumuşak vuruş teknikleriyle vücudunuzun her noktasında hissedeceksiniz. Masajın yüzeydeki kasa dokusunu yumuşatarak derinlere etki etmesi tüm yorgunluğunuzu alıp götürecek. Bitkisel ve doğal yağların eşit miktarlarda karışımı ve teninize masaj yoluyla nüfus etmesi gerginliğinizi alarak enerji seviyenizin yükselmesine ve damarlarınızın yumuşamasına katkı sağlamaktadır.

Ayrıca çeşitli bitkilerin özel karışımından elde edilen kokularla adeta kendinizden geçerek masajın keyfini doyasıya çıkaracaksınız. Doğal bitkilerden vücudunuz için özel olarak oluşturulan peeling uygulaması ve cildinize özel ve özel bitki ve yağların karışımıyla oluşturulan maske ipeksi bir dokunuş hissi veren bir cilde kavuşmanızı sağlayarak cildin ölü deriden arındırılmasına da önemli ölçüde etki ediyor.

 

Rahatlığın ve dinginliğin sınırsız olduğu masaj sonrasında dilerseniz kaplıca suları ile dilerseniz süt ile banyo keyfi yaşayarak vücudunuzu maskeden arındırabilirsiniz. Özellikle el ve ayak bölgesine yoğunlukla uygulanan bali senkronize masaj tekniği vücudun tüm bölgesine güçlü fakat bir o kadar da yumuşak hareketlerle uygulanabilmektedir. Bu masaj tekniği sırasında uygulanan çeşitli yöntemler kişinin isteğine ve vücudunda halsiz hissettiği bölgeye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca banyo sonrası kısa bir dinlenme arasında doğal bitkilerden oluşan çeşitli bitkisel çaylar da vücudunuzdan toksinlerin atılmasına birebir etki etmektedir. Vücudun kendini iyileştirme sürecine destek sağlayan bali senkronize masaj terapisi vücut sistemlerinizi dengeleyerek düzenli çalışmasına da destek sağlamaktadır.

Kendinizi deneyimli ve profesyonel ellere bırakabileceğiniz Alltıyol Masaj Salonu ve Hasanpaşa Masaj Salonunda bali senkronize masaj tekniğiyle tüm negatif enerjiden vücudunuzu arındırarak, hangi cilt tipine sahip olursanız olun cildinizin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri fazlasıyla masaj tekniğinde karşılayabilirsiniz. Kendinizi özel hissedeceğiniz bir mekanda ruhsal ve bedensel tüm yorgunluğunuzu bali senkronize masaj tekniğiyle uzman ellerde giderebilirsiniz. Mistik ve egzotik kokular eşliğinde rahatlığı keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir