Sulu Masaj İle Farklı Bir Ruha Bürünün

Kendinizi ödüllendirmek için kesinlikle son dönemlerde rahatlama ve terapi amacı ile tercih edilen sulu masajı tercih edebilirsiniz. Sulu masajı tercih ederken de bazı önemli noktalara dikkat etmelisiniz. Bunların başında da kesinlikle tıka basa dolu bir tok karınla hemen masaj yaptırmaya gitmemelisiniz. Masaj seansınızda en erken yarım saat önce yemeğinizi yemiş olmanız gerekmektedir. Bunu da belirtmemizin sebeplerinden birisi de masajın sizi rahatlatması için ve daha etkili bir şekilde üzerinde iz bırakması için vücudunuzun rahatlamaya açık olması içindir.

Özellikle sulu masaj çeşidi ayaklar için yapılan bir masaj çeşididir. Özellikle vücudunuzda en çok yükü taşıyan en çok yorulup bütün toksinleri biriktiren bölgeniz olan ayaklarınızın rahatlaması ile aslında kısa sürede vücudunuzun da rahatlayacağını fark edeceksiniz. Sulu masaj tekniği bizim ülkemize de Uzakdoğu ülkelerinden gelen bir masaj tekniğidir. Sulu masaj olarak adlandırılsa da aslında masaj sırasında çoğunlukla bitkisel yağlardan faydalanılmaktadır. Bu da vücudunuzun rahatlama sürecinizi hızlandırmaktadır. Tabi ki masaj sırasında kokulardan hoşlanıyorsanız farklı kokulu yağları da tercih edebilirsiniz.

Sulu masaj için gerekli eğitim ve teknikleri öğrenen ve bu konuda uzman olan ekip arkadaşlarımız ile sizlerde masaj süreniz boyunca kendinizi profesyonel ellere bırakmanın rahatlığını ve aynı zamanda da huzurunu yaşayabilirsiniz.

Sulu masajlar sanıldığının aksine tamamen çıplak yapılan bir masaj çeşidi değildir. Başta da belirttiğimiz gibi masajın yapılmasının amacı zaten sizleri rahat hissettirmek ve gevşetmek olduğu için sizler nasıl istiyorsanız o şekilde masaj yapılmaktadır. Sonuçta sizlerin ruhen rahat olmaması yapılan masajdan da herhangi bir şekilde olumlu bir sonuç almamanızı sağlayacaktır.

Özellikle sulu masaj migren veya yüksek oranda şiddetli baş ağrısı çeken kişilere tedavi amaçlı uygulanan bir masaj çeşididir. Bunun için de gerek tedavi gerekse kendinizi ödüllendirmek için sulu masaj hizmetimizden faydalanmak isterseniz Kadıköy masaj salonu olarak bizleri aramanız hizmetimizden faydalanmanız için yeterli olacaktır.

Şaşırtıcı şekilde etkili bir rahatlama terapisi istiyorsanız İstanbul masaj salonu olarak sulu masaj hizmetimizden ve diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir