Size Özel Harem Masajı

Özellikle Arap kültüründe oldukça sık tercih edilen harem masajı artık ülkemizde de masaj firması olarak kalite farkımız ile sizlerin de hizmetinize sunulmaktadır. Özellikle hamam rahatlığının masaj teknikleri ile birleştirilerek yapılması sonucu ortaya çıkan harem masajı firma salonumuzda hem oldukça hijyen hem de oldukça sakin masaj salonlarında yapılmaktadır. Harem masajını yaptırarak kendinize ödül verebilir ve kendinizi şımartabilirsiniz.

Harem masajı tamamen kendinizi özel hissetmeniz için yapılan bir masaj tekniğidir. Sadece harem masajını bir lüks olarak değerlendirmemeli aynı zamanda da sağlığınız ve vücudunuz açısından da gerekliliğini düşünerek de yaptırmalısınız. Özellikle harem masajının diğer masaj çeşitlerine oranda yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkilerinin daha fazla olmasından dolayı psikolojik olarak kendinizi bunalmış hissettiğinizde de yaptırmak için bir tedavi yöntemi olarak da tercih edebilirsiniz.

Tamamen parmak hareketleri ve yumuşak dokunuşlar ile yapılan bir masaj çeşidi olan harem masajında özellikle masajdan faydalanmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Buhar yardımı ile rahatlama seansları yapıldığı için yüksek tansiyon hastalarının kendi doktorları ile görüştükten sonra harem masajını yaptırmaları sağlık açısından daha uygun olacaktır.

Eklem yerlerinizdeki düğümlerin, kaslarınızdaki sertleşmelerin tamamen masaj dokunuşları ile kısa sürede açılmasını istiyorsanız kesinlikle harem masajını denemelisiniz. Harem masajı sırasında kullanıla kokular ve yağların yanı sıra aynı zamanda ruhunuza da iyi gelecek müzik esintileri ile sadece bedeninizi değil aynı zamana ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz.

Özellikle harem masajını diğer masaj çeşitlerinden ayıran en önemli özelliklerinden birisi de psikolojik tedavilerde de bu masaj tekniğinin kullanılıyor olmasıdır. Harem masajını yaptırırken aynı zamanda kan dolaşımınızın düzene girmesi ile birlikte daha rahat nefes alıp vermeye ve solunumunuzu daha etkili bir şekilde kontrol altında tutmayı öğreneceksiniz.

Kadıköy masaj salonu olarak özellikle özel günlerinizde önce kendinizi şımartmak ve ödüllendirmek için harem masajı uygulamamızdan faydalanabilirsiniz.

Hem bir terapi hem de bir tedavi şekli olarak faydalanabileceğiniz harem masajını İstanbul masaj salonu olarak tamamen profesyonel ve aslına uygun masaj tekniklerini kullanarak uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir