El Teması Masajı

Masajın vücudunuzda etkili olabilmesi için vücut ısınızın belirli bir seviyede olması gerekmektedir. Bu ısıyı sağlamak için de el teması masajını deneyebilirsiniz. El temasının masajda oldukça önemli olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle vücut ısısının belirli bir seviyeye ulaşması için el hareketleri ile ısının yükselmesi sağlanmaktadır. Özellikle ellere yapılan masajda el teması da oldukça önemlidir. Kasların daha kısa sürede rahatlaması için vücut ısısının yükselmesi gerekmektedir.

El teması ile yapılan masaj da vücut ısısının yükselmesine bağlı olarak kan akışı da daha hızlı bir şekilde harekete geçecektir. El teması masajı için özel olarak yapılan masaj yağları kullanılmaktadır.

El teması masajında önemli olan el temasının hiç kesilmeden yapılması gerekmektedir. Böylelikle kasların aralıksız olarak ısınması ve çalıştırılması sağlanmaktadır. El teması masajı diğer masaj çeşitleri arasında en hızlı etkisi olan masaj çeşidinden birisidir.

El teması masajı özellikle selülit gidermede oldukça sık tercih edilen bir masaj tekniğidir.

Baş ağrısı için yapılan masaj çeşitleri arasında el teması masajı da ayrı bir öneme sahiptir. Sadece yumuşak dokunuşlar ile ve kesinlikle el teması kesilmeden yapılan masaj ile kısa sürede kaslar gevşeyerek ağrılarınızın hafiflemesine yardımcı olacaktır.

El teması masajında dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de kasların yerlerinin iyi bilinmesidir. Böylelikle katılaşan ve sertleşen kaslar daha çabuk fark edilerek yoğunlukla o noktaya el teması masajı yapılarak kasların yumuşatılması sağlanmaktadır. Elin içinin ve parmak uçlarının tamamının sürekli olarak hareket ettirilerek yapılan el teması masajı ile gerek yüzünüze gerekse vücudunuzda istediğiniz bölgenize masaj yaptırabilirsiniz.

El teması masajı rahatlatıcı ve dinlendirici masaj çeşitleri arasında yer almaktadır. Sadece yumuşak dokunuşlar ile sürekli olarak kasların ısınması amacı ile yapılan masaj sırasında gerekli görüldüğü takdirde masaj yağları da kullanılabilmektedir.

Kadıköy masaj salonu olarak el teması masajını profesyonel olarak denemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

El teması masajının gevşetici ve rahatlatıcı özelliğinden sizler de faydalanmak istiyorsanız İstanbul masaj salonu olarak bizler ile iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilir ve diğer masaj çeşitlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir