Dirsek Masajını Hiç Denediniz Mi?

Son dönemlerde adını sıkça duyduğunuz dirsek masajını artık firmamız aracılığı ile sizler de deneyebilirsiniz. Dirsek masajının özelliklerinden bahsedecek olursak ilk olarak bu masajın sert ve noktasal olarak yapılan bir masaj tekniği olduğunu söyleyebiliriz. Sadece avuç içi ile veya parmak uçları yapılan masajlar biraz daha yumuşak dokunuşlar ile yapılmaktadır. Dirsek masajı ile dirseğin sırt bölgenizde bölgesel olarak gezdirilmesi ile yapılan bir masajdır. Tahmin edeceğiniz üzere parmak ucu masajına nazaran direk masajı biraz daha fazla hissedilen bir masaj uygulamasıdır. Özellikle sauna veya buhar odalarından sonra yapılan dirsek masajı ile özellikle sırt bölgesindeki sertleşmeler ve tutulmalar kısa sürede yumuşatılmaktadır.

Terapi için kullanılan masaj taşları ile birlikte de yapılabilen dirsek masajını bu alanda uzman kişiler tarafından yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz cildinizi arındırdıktan sonra dirsek masajını yaptırabileceğiniz gibi aynı zamanda da özel masaj yağları ile birlikte de yaptırabilirsiniz. Dirsek masajının en önemli etkisi dirsek bölgesindeki sertliğin sırt bölgesine etkisini hissettirmesidir.

Sırt ağrılarından şikâyetçi olan kişilerin kesinlikle denemesi gereken dirsek masajı sırt bölgesindeki yavaşlayan ve tembelleşen kaslar uyarılarak hızlı ve sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Sırtınızdaki ve vücudunuzdaki toksinleri klasik masaj ve arındırıcı masaj tekniği ile dışarı arttıktan sonra dirsek masajı yaptırarak masajı sonlandırabilirsiniz.

Genellikle sırtınızdaki ağrıların artmasının sebeplerinden birisi de hareket yavaşlığı ve buna bağlı olarak sırt kaslarınızın yavaş çalışmasıdır. Dirsek masajı ile sırt bölgenizdeki uyarıcı kaslar harekete geçirilmektedir.

Dirsek masajı sayesinde kaslarınızın hareket düzeyi daha hızlandırılırken aynı zamanda kan akışı da düzene girmektedir. Hafif baskı yapılarak uygulanan dirsek masajının sadece dirsek bölgesinin sırt bölgesinde gezdirilmesi yeterli değildir. Kadıköy masaj salonu olarak bu konuda uzman olan ekip arkadaşlarımız özellikle dirsek masajında kendilerini kanıtlamıştır. Önemli olan uyarılması gereken kasların iyi bilinerek dirsek masajının yapılmasıdır.

İstanbul masaj salonu olarak sizler de dirsek masajını denemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve dirsek masajının yanı sıra tüm arındırıcı ve canlandırıcı masaj tekniklerimizi deneyerek rahatlamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir