Cilt Masajı İle Pürüzlere Elveda Edin

Masaj yaptırmak oldukça keyifli ve rahatlatıcı olduğu kadar aynı zamanda cilt sağlığı için de oldukça olumlu sonuçlar vermektedir. Sıkıntılı bir cilt tipiniz var ise öncelikli olarak sorunun kaynağının tespit edilmesi gerekmektedir. Cildinizdeki pürüzlerin sebeplerinden birisi de bakımsız ve kirli olmasıdır. Bunun için kozmetik ürünlerinden olumlu sonuç alamamış olabilirsiniz. Oysa masaj ile birlikte uygulanan cilt maskeleri ile düzenli uygulamalar sonrasında pürüzlerde gözle görülür oranda azalmalara rastlayabilirsiniz.

Bizler masaj konusunda profesyonel kadromuz ile özellikle ciltteki pürüzlere müdahale konusunda oldukça iddialı bir hizmet vermekteyiz. Cilt tipine uygun seçilen doğal karışımlar ve peelingler ile cildinizin ilk aşamada temizlenmesini sağlamaktayız. Daha sonra yine doğal olan ve kırışıklık ve cilt pürüzleri için etkili olan maskeleri masaj yardımı ile cildinizle buluşturmaktayız. Masajın etkisini bu noktada hissedebilirsiniz.

Cildinize sürülen karışımlardaki bileşenlerin etkisi masaj ile buluştuğunda oldukça hızlı bir şekilde etki etmektedir. Sadece bileşenlerin etkisi değil aynı zamanda masaj yardımı ile cildinizdeki kan dolaşımı da hızlandırılarak aktif hale getirilmektedir.

Ciltteki pürüzlerin giderilmesinde en önemli etkenlerden birisi de ölü hücrelerin ve ölü derinin atılmasıdır. Bunun için de uzman dokunuşlara ihtiyacınız olacaktır. Masajın çeşitli hastalıkların tedavisinde de önemli ölçüde etkili olduğunu da hatırlatmak isteriz. Özellikle cilt sorunlarının tedavisinde masaj oldukça önemlidir. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için cildinizdeki kan akışının hızlanması ve hücrelerin yeniden harekete geçmesi gerekmektedir. Tabi ki masaj ile birlikte kullandığımız doğal cilt canlandırıcı ve arındırıcı maskeler de bu konuda oldukça yardımcı olmaktadır.

Deri altında biriken yağ tabakalarından dolayı sivilce oluşumu ve buna bağlı olarak cildinizde pürüzler meydana gelebilmektedir. Önemli olan dıştan bir müdahale yapılırken olabildiğince derinin altına da inebilmektir. Bunun için de derinin altındaki tabakları harekete geçirecek ve cildinize iyi gelecek arındırıcı maskeler ile kalınlaşan ve katılaşan yağ tabakaları yumuşatılabilmektedir.

Kadıköy masaj salonu olarak cilt sorununuza uygun olarak seçebileceğiniz birbirinden farklı cilt masajlarından birisini tercih edebilirsiniz. İstanbul masaj salonu olarak masaj çeşitlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir