Aylık arşivler: Eylül 2015

El Teması Masajı

Masajın vücudunuzda etkili olabilmesi için vücut ısınızın belirli bir seviyede olması gerekmektedir. Bu ısıyı sağlamak için de el teması masajını deneyebilirsiniz. El temasının masajda oldukça önemli olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle vücut ısısının belirli bir seviyeye ulaşması için el hareketleri ile ısının yükselmesi sağlanmaktadır. Özellikle ellere yapılan masajda el teması da oldukça önemlidir. Kasların daha kısa sürede rahatlaması için vücut ısısının yükselmesi gerekmektedir.

El teması ile yapılan masaj da vücut ısısının yükselmesine bağlı olarak kan akışı da daha hızlı bir şekilde harekete geçecektir. El teması masajı için özel olarak yapılan masaj yağları kullanılmaktadır.

El teması masajında önemli olan el temasının hiç kesilmeden yapılması gerekmektedir. Böylelikle kasların aralıksız olarak ısınması ve çalıştırılması sağlanmaktadır. El teması masajı diğer masaj çeşitleri arasında en hızlı etkisi olan masaj çeşidinden birisidir.

El teması masajı özellikle selülit gidermede oldukça sık tercih edilen bir masaj tekniğidir.

Baş ağrısı için yapılan masaj çeşitleri arasında el teması masajı da ayrı bir öneme sahiptir. Sadece yumuşak dokunuşlar ile ve kesinlikle el teması kesilmeden yapılan masaj ile kısa sürede kaslar gevşeyerek ağrılarınızın hafiflemesine yardımcı olacaktır.

El teması masajında dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de kasların yerlerinin iyi bilinmesidir. Böylelikle katılaşan ve sertleşen kaslar daha çabuk fark edilerek yoğunlukla o noktaya el teması masajı yapılarak kasların yumuşatılması sağlanmaktadır. Elin içinin ve parmak uçlarının tamamının sürekli olarak hareket ettirilerek yapılan el teması masajı ile gerek yüzünüze gerekse vücudunuzda istediğiniz bölgenize masaj yaptırabilirsiniz.

El teması masajı rahatlatıcı ve dinlendirici masaj çeşitleri arasında yer almaktadır. Sadece yumuşak dokunuşlar ile sürekli olarak kasların ısınması amacı ile yapılan masaj sırasında gerekli görüldüğü takdirde masaj yağları da kullanılabilmektedir.

Kadıköy masaj salonu olarak el teması masajını profesyonel olarak denemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

El teması masajının gevşetici ve rahatlatıcı özelliğinden sizler de faydalanmak istiyorsanız İstanbul masaj salonu olarak bizler ile iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilir ve diğer masaj çeşitlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dirsek Masajını Hiç Denediniz Mi?

Son dönemlerde adını sıkça duyduğunuz dirsek masajını artık firmamız aracılığı ile sizler de deneyebilirsiniz. Dirsek masajının özelliklerinden bahsedecek olursak ilk olarak bu masajın sert ve noktasal olarak yapılan bir masaj tekniği olduğunu söyleyebiliriz. Sadece avuç içi ile veya parmak uçları yapılan masajlar biraz daha yumuşak dokunuşlar ile yapılmaktadır. Dirsek masajı ile dirseğin sırt bölgenizde bölgesel olarak gezdirilmesi ile yapılan bir masajdır. Tahmin edeceğiniz üzere parmak ucu masajına nazaran direk masajı biraz daha fazla hissedilen bir masaj uygulamasıdır. Özellikle sauna veya buhar odalarından sonra yapılan dirsek masajı ile özellikle sırt bölgesindeki sertleşmeler ve tutulmalar kısa sürede yumuşatılmaktadır.

Terapi için kullanılan masaj taşları ile birlikte de yapılabilen dirsek masajını bu alanda uzman kişiler tarafından yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz cildinizi arındırdıktan sonra dirsek masajını yaptırabileceğiniz gibi aynı zamanda da özel masaj yağları ile birlikte de yaptırabilirsiniz. Dirsek masajının en önemli etkisi dirsek bölgesindeki sertliğin sırt bölgesine etkisini hissettirmesidir.

Sırt ağrılarından şikâyetçi olan kişilerin kesinlikle denemesi gereken dirsek masajı sırt bölgesindeki yavaşlayan ve tembelleşen kaslar uyarılarak hızlı ve sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Sırtınızdaki ve vücudunuzdaki toksinleri klasik masaj ve arındırıcı masaj tekniği ile dışarı arttıktan sonra dirsek masajı yaptırarak masajı sonlandırabilirsiniz.

Genellikle sırtınızdaki ağrıların artmasının sebeplerinden birisi de hareket yavaşlığı ve buna bağlı olarak sırt kaslarınızın yavaş çalışmasıdır. Dirsek masajı ile sırt bölgenizdeki uyarıcı kaslar harekete geçirilmektedir.

Dirsek masajı sayesinde kaslarınızın hareket düzeyi daha hızlandırılırken aynı zamanda kan akışı da düzene girmektedir. Hafif baskı yapılarak uygulanan dirsek masajının sadece dirsek bölgesinin sırt bölgesinde gezdirilmesi yeterli değildir. Kadıköy masaj salonu olarak bu konuda uzman olan ekip arkadaşlarımız özellikle dirsek masajında kendilerini kanıtlamıştır. Önemli olan uyarılması gereken kasların iyi bilinerek dirsek masajının yapılmasıdır.

İstanbul masaj salonu olarak sizler de dirsek masajını denemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve dirsek masajının yanı sıra tüm arındırıcı ve canlandırıcı masaj tekniklerimizi deneyerek rahatlamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Arındırıcı El Ve Ayak Masajı

Toksinler genellikle ayak bölgesinde birikmektedir. Bütün günün yorgunluğu ayaklarınızda toplanmaktadır. Bunun için sıcak bir su ile duş almanın yanı sıra sizleri tamamen rahatlatacak bir yöntemden bahsetmek istiyoruz. El ve ayak masajı ile bütün toksinlerden arınırken aynı zamanda bu masajın arındırıcı özelliği ile de ölü derilerinizden de arınabilirsiniz. El ve ayakların rahatlaması ile bütün vücudunuzun dinlendiğini hissedebilirsiniz. Masaj sırasında arındırıcı peelingler ile yapılan yumuşak masaj hareketleri ayaklarınızdaki kan akışını düzenleyerek tamamen rahatlamanızı sağlamaktadır.

Doğru masaj hareketlerinin el ve ayaklara uygulanması sizleri dinlendirirken masaj sırasında kullanılan özel yağlar ve maskeler ile de tüm toksinlerin dışarı atılması sağlanmaktadır.

Özellikle ayak tabanının etkili dokunuşlar ile yumuşatılarak rahatlamanız sağlanmaktadır. Arındırıcı masajın en önemli özeliğinden birisi de ölü derilerin atılmasıdır. Hem el hem de ayak bakımını yaptırırken aynı zamanda masaj ile de dinlenmek istiyorsanız kesinlikle arındırıcı el ve ayak masajını deneyebilirsiniz.

Ellerimiz gün içinde en çok bakteri ve mikrobu toplayan bölgemizdir. İstediğimiz kadar temizlesek de arındırıcı bir peeling uygulamadıktan sonra tam olarak temizlikten bahsedemeyiz. Ayrıca soğuk ve sıcağa en çok maruz kalan ellerin rahatlaması için kesinlikle arındırıcı bir maske uygulamasının yapılması gerekmektedir. Tamamen doğal karışımlar ile hazırlanan arındırıcı peelingler ile yapılan masaj ellerinizdeki eklem rahatsızlıklarının giderilmesinde ve ağrıların yumuşatılmasında oldukça etkilidir.

El ve ayak hücrelerinin yenilenmesi için sadece maskeler yeterli değildir. Tamamen doğal masaj tekniklerini uygulayan profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizler de huzurlu bir ortamda masaj keyfini yaşayabilirsiniz.

El ve ayak masajı yaptırdıktan sonra enerjinizi yeniden toplayarak cilt katmanlarınızda bulunan bütün kirlerden ve bakterilerden de kolaylıkla arınabilirsiniz.

Kadıköy masaj salonu olarak kaliteli ve uzman bir masaj hizmeti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz ayak ve el masajı ile vücudunuzun yeniden sağlıklı bir şekilde oksijen alıp vermesi sağlanmaktadır.

Yanlış yapılan bir masaj tekniği etkili olmayacak ve dinlenmenizi sağlamayacaktır. Bunun için de İstanbul masaj salonu olarak masaj konusunda etkili olan maskeler ile birlikte uzman dokunuşları sizler ile buluşturmaktayız.

Cilt Masajı İle Pürüzlere Elveda Edin

Masaj yaptırmak oldukça keyifli ve rahatlatıcı olduğu kadar aynı zamanda cilt sağlığı için de oldukça olumlu sonuçlar vermektedir. Sıkıntılı bir cilt tipiniz var ise öncelikli olarak sorunun kaynağının tespit edilmesi gerekmektedir. Cildinizdeki pürüzlerin sebeplerinden birisi de bakımsız ve kirli olmasıdır. Bunun için kozmetik ürünlerinden olumlu sonuç alamamış olabilirsiniz. Oysa masaj ile birlikte uygulanan cilt maskeleri ile düzenli uygulamalar sonrasında pürüzlerde gözle görülür oranda azalmalara rastlayabilirsiniz.

Bizler masaj konusunda profesyonel kadromuz ile özellikle ciltteki pürüzlere müdahale konusunda oldukça iddialı bir hizmet vermekteyiz. Cilt tipine uygun seçilen doğal karışımlar ve peelingler ile cildinizin ilk aşamada temizlenmesini sağlamaktayız. Daha sonra yine doğal olan ve kırışıklık ve cilt pürüzleri için etkili olan maskeleri masaj yardımı ile cildinizle buluşturmaktayız. Masajın etkisini bu noktada hissedebilirsiniz.

Cildinize sürülen karışımlardaki bileşenlerin etkisi masaj ile buluştuğunda oldukça hızlı bir şekilde etki etmektedir. Sadece bileşenlerin etkisi değil aynı zamanda masaj yardımı ile cildinizdeki kan dolaşımı da hızlandırılarak aktif hale getirilmektedir.

Ciltteki pürüzlerin giderilmesinde en önemli etkenlerden birisi de ölü hücrelerin ve ölü derinin atılmasıdır. Bunun için de uzman dokunuşlara ihtiyacınız olacaktır. Masajın çeşitli hastalıkların tedavisinde de önemli ölçüde etkili olduğunu da hatırlatmak isteriz. Özellikle cilt sorunlarının tedavisinde masaj oldukça önemlidir. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için cildinizdeki kan akışının hızlanması ve hücrelerin yeniden harekete geçmesi gerekmektedir. Tabi ki masaj ile birlikte kullandığımız doğal cilt canlandırıcı ve arındırıcı maskeler de bu konuda oldukça yardımcı olmaktadır.

Deri altında biriken yağ tabakalarından dolayı sivilce oluşumu ve buna bağlı olarak cildinizde pürüzler meydana gelebilmektedir. Önemli olan dıştan bir müdahale yapılırken olabildiğince derinin altına da inebilmektir. Bunun için de derinin altındaki tabakları harekete geçirecek ve cildinize iyi gelecek arındırıcı maskeler ile kalınlaşan ve katılaşan yağ tabakaları yumuşatılabilmektedir.

Kadıköy masaj salonu olarak cilt sorununuza uygun olarak seçebileceğiniz birbirinden farklı cilt masajlarından birisini tercih edebilirsiniz. İstanbul masaj salonu olarak masaj çeşitlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Arındırıcı Masaj İle Güneş Lekelerine Son

Güneş lekeleri özellikle yaz mevsiminde meydana gelen en büyük sıkıntılardan birisidir. Peki, güneş lekelerinden tamamen kurtulmak için nasıl bir yol izlemelisiniz?

Evde hazırlayabileceğiniz bitkisel çözümler ile güneş lekelerini gidermeniz mümkündür. Dilerseniz firmamız ile iletişime geçerek arındırıcı cilt maskeleri ile güneş lekelerinden daha kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Her cilt tipine iyi gelen doğal karışımlar ile sadece yüzünüzdeki lekeler için değil aynı zamanda vücudunuzdaki güneş lekeleri için de yapmış olduğumuz arındırıcı masajı yaptırabilirsiniz.

Tamamen doğal ürünler ile yapılan peelingler ile yapmış olduğumuz maskeleri tamamen lekelere odaklı olarak uygulayarak masaj ile tüm cildinizin maskeyi emmesini sağlamaktayız.

Gerek kozmetik maskeleri gerekse bitkisel maskeleri uyguladığınızda daha hızlı ve etkili bir şekilde etki etmesi için masaj yapmalısınız.

Profesyonel ekip arkadaşlarımızın yapmış olduğu arındırıcı masaj tekniği ile hem lekelerin görünümü gözle görülür oranda azaltılmakta hem de cildinize akne oluşumunu da engellemektedir.

Firmamız ile iletişime geçerek arındırıcı cilt maskesini yaptırmak istediğinizde ilk olarak cilt tipinizi belirlemekteyiz. En uygun arındırıcı maskeyi seçtikten sonra tamamen yumuşak dokunuşlar ile maskenin cildinize nüfus etmesini sağlamaktayız.

Arındırıcı cilt maskesi ile güneş lekelerinde renk eşitliği sağlanırken aynı zamanda masaj ile vücudunuzu da dinlendirebiliyorsunuz.

Yazdan kalma güneş lekelerinin önlenmemesi durumunda lekelerin daha da koyulaşarak vücudunuzda kalıcı olarak kalabileceğini hatırlatmak isteriz. Özellikle yüzünüzde oluşan güneş lekeleri sizleri psikolojik olarak da rahatsız etmektedir. Sadece görünüm açısından değil cilt sağlığı açısından da güneş lekelerinin zararları oldukça fazladır. Bunun için de yüzünüze ve vücudunuza gerekli bakımı yaptırmalısınız.

Ciltteki güneş lekelerini giderirken aynı zamanda cildinizin derinliklerine kadar bakımını da yaptırmak istiyorsanız Kadıköy masaj salonu olarak bizleri arayarak arındırıcı cilt masajından faydalanabilirsiniz.

Firmamız aracılığı ile yaptıracağınız arındırıcı leke maskesini sadece yüzünüzde değil aynı zamanda elleriniz ve kollarınız için de yaptırabilirsiniz. Masaj yardımı ile bütün arındırıcı maskeyi cildinize tamamen yedirdikten sonra daha hızlı bir şekilde etki etmesini sağlamaktayız.

İstanbul masaj salonu olarak hijyenik ve kaliteli bir cilt masajı için bizleri arayabilirsiniz.