Aylık arşivler: Ağustos 2015

Arındırıcı El Ve Ayak Masajı

Toksinler genellikle ayak bölgesinde birikmektedir. Bütün günün yorgunluğu ayaklarınızda toplanmaktadır. Bunun için sıcak bir su ile duş almanın yanı sıra sizleri tamamen rahatlatacak bir yöntemden bahsetmek istiyoruz. El ve ayak masajı ile bütün toksinlerden arınırken aynı zamanda bu masajın arındırıcı özelliği ile de ölü derilerinizden de arınabilirsiniz. El ve ayakların rahatlaması ile bütün vücudunuzun dinlendiğini hissedebilirsiniz. Masaj sırasında arındırıcı peelingler ile yapılan yumuşak masaj hareketleri ayaklarınızdaki kan akışını düzenleyerek tamamen rahatlamanızı sağlamaktadır.

Doğru masaj hareketlerinin el ve ayaklara uygulanması sizleri dinlendirirken masaj sırasında kullanılan özel yağlar ve maskeler ile de tüm toksinlerin dışarı atılması sağlanmaktadır.

Özellikle ayak tabanının etkili dokunuşlar ile yumuşatılarak rahatlamanız sağlanmaktadır. Arındırıcı masajın en önemli özeliğinden birisi de ölü derilerin atılmasıdır. Hem el hem de ayak bakımını yaptırırken aynı zamanda masaj ile de dinlenmek istiyorsanız kesinlikle arındırıcı el ve ayak masajını deneyebilirsiniz.

Ellerimiz gün içinde en çok bakteri ve mikrobu toplayan bölgemizdir. İstediğimiz kadar temizlesek de arındırıcı bir peeling uygulamadıktan sonra tam olarak temizlikten bahsedemeyiz. Ayrıca soğuk ve sıcağa en çok maruz kalan ellerin rahatlaması için kesinlikle arındırıcı bir maske uygulamasının yapılması gerekmektedir. Tamamen doğal karışımlar ile hazırlanan arındırıcı peelingler ile yapılan masaj ellerinizdeki eklem rahatsızlıklarının giderilmesinde ve ağrıların yumuşatılmasında oldukça etkilidir.

El ve ayak hücrelerinin yenilenmesi için sadece maskeler yeterli değildir. Tamamen doğal masaj tekniklerini uygulayan profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizler de huzurlu bir ortamda masaj keyfini yaşayabilirsiniz.

El ve ayak masajı yaptırdıktan sonra enerjinizi yeniden toplayarak cilt katmanlarınızda bulunan bütün kirlerden ve bakterilerden de kolaylıkla arınabilirsiniz.

Kadıköy masaj salonu olarak kaliteli ve uzman bir masaj hizmeti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz ayak ve el masajı ile vücudunuzun yeniden sağlıklı bir şekilde oksijen alıp vermesi sağlanmaktadır.

Yanlış yapılan bir masaj tekniği etkili olmayacak ve dinlenmenizi sağlamayacaktır. Bunun için de İstanbul masaj salonu olarak masaj konusunda etkili olan maskeler ile birlikte uzman dokunuşları sizler ile buluşturmaktayız.

Tedavi Amaçlı Medikal Masaj

Masaj ruhu rahatlatmak için en çok tercih edilen bir yöntemdir. Bunun yanı sıra aynı zamanda masajın bir tedavi olarak yardımcı olarak da kullanıldığını da belirtmek isteriz. Buna yardımcı tıp olarak da isim verebiliriz. Medikal masaj olarak tanımlanan bu masaj çeşidi özellikle fizik tedavi ve buna benzer kas sorunlarında yaşanan rahatsızlıklar için tercih edilen ve oldukça etkili olan bir masaj çeşididir.

Medikal masaj sırasında genellikle ağrı kesici kremler veya yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliği olan özel bitkisel yağlar kullanılmaktadır. Farklı ülkelerde de tedavi amaçlı olarak kullanılan masaj tekniklerini bizler de firma bünyemizde sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sulu masaj, egzotik masaj, terapi masajı, bitki masajı, sıcak taş masajı gibi masaj çeşitleri tedavi amaçlı yapılan masajlar arasında yer almaktadır.

Tedavi masajlarında en çok tercih edilen sıcak taş masajı belirli bir ısıya getirilen ve vücuttaki kötü enerjiyi ve elektriği alan taşlar ile gerçekleştirilen bir masajdır. Bu taşlar ile birlikte aynı zamanda özel yağların da kullanılması taşlar ile vücudunuzun ovalanmasında oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Özellikle medikal masaj uygulamaları fıtık rahatsızlıklarında tercih edilmektedir. Bel veya boyun fıtığında kullanılan masajlar farklı seans aralıkları ile düzenli yapılması sonucunda etkili bir şekilde olumlu sonuçlanabilmektedir.

Eğer eklem bölgelerinizde veya omurganızda ağrılı bir rahatsızlığınız var ise tutulmaya veya buna benzer kasılmaların giderilmesinde kas gevşetici yağlar ve kremler ile yapılan masajlar sonucunda etkili bir şekilde ağrılarınızdan kurtulmanız mümkündür. Tabi ki medikal masajın etkili olabilmesi için rahatsızlığınızın boyutuna bağlı olarak yapılacak masaj seanslarının tamamına düzenli olarak katılmalı ve aksatmamalısınız. Aynı zamanda yetişkinler için yapılan medikal masajın yanı sıra bebek ve çocuklar için doktor izni ve takibi ile birlikte medikal masaj da yapılmaktadır.

Kadıköy masaj salonu olarak özellikle fizik tedavi için yapılan kum masajımız en çok tercih edilen masaj çeşitlerimizden birisidir.

İstanbul masaj salonu olarak felçli hastalar için de özel bitki karışımları ile hazırlanan rahatlatıcı yağlar ile yaptığımız medikal masaj kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

Sulu Masaj İle Farklı Bir Ruha Bürünün

Kendinizi ödüllendirmek için kesinlikle son dönemlerde rahatlama ve terapi amacı ile tercih edilen sulu masajı tercih edebilirsiniz. Sulu masajı tercih ederken de bazı önemli noktalara dikkat etmelisiniz. Bunların başında da kesinlikle tıka basa dolu bir tok karınla hemen masaj yaptırmaya gitmemelisiniz. Masaj seansınızda en erken yarım saat önce yemeğinizi yemiş olmanız gerekmektedir. Bunu da belirtmemizin sebeplerinden birisi de masajın sizi rahatlatması için ve daha etkili bir şekilde üzerinde iz bırakması için vücudunuzun rahatlamaya açık olması içindir.

Özellikle sulu masaj çeşidi ayaklar için yapılan bir masaj çeşididir. Özellikle vücudunuzda en çok yükü taşıyan en çok yorulup bütün toksinleri biriktiren bölgeniz olan ayaklarınızın rahatlaması ile aslında kısa sürede vücudunuzun da rahatlayacağını fark edeceksiniz. Sulu masaj tekniği bizim ülkemize de Uzakdoğu ülkelerinden gelen bir masaj tekniğidir. Sulu masaj olarak adlandırılsa da aslında masaj sırasında çoğunlukla bitkisel yağlardan faydalanılmaktadır. Bu da vücudunuzun rahatlama sürecinizi hızlandırmaktadır. Tabi ki masaj sırasında kokulardan hoşlanıyorsanız farklı kokulu yağları da tercih edebilirsiniz.

Sulu masaj için gerekli eğitim ve teknikleri öğrenen ve bu konuda uzman olan ekip arkadaşlarımız ile sizlerde masaj süreniz boyunca kendinizi profesyonel ellere bırakmanın rahatlığını ve aynı zamanda da huzurunu yaşayabilirsiniz.

Sulu masajlar sanıldığının aksine tamamen çıplak yapılan bir masaj çeşidi değildir. Başta da belirttiğimiz gibi masajın yapılmasının amacı zaten sizleri rahat hissettirmek ve gevşetmek olduğu için sizler nasıl istiyorsanız o şekilde masaj yapılmaktadır. Sonuçta sizlerin ruhen rahat olmaması yapılan masajdan da herhangi bir şekilde olumlu bir sonuç almamanızı sağlayacaktır.

Özellikle sulu masaj migren veya yüksek oranda şiddetli baş ağrısı çeken kişilere tedavi amaçlı uygulanan bir masaj çeşididir. Bunun için de gerek tedavi gerekse kendinizi ödüllendirmek için sulu masaj hizmetimizden faydalanmak isterseniz Kadıköy masaj salonu olarak bizleri aramanız hizmetimizden faydalanmanız için yeterli olacaktır.

Şaşırtıcı şekilde etkili bir rahatlama terapisi istiyorsanız İstanbul masaj salonu olarak sulu masaj hizmetimizden ve diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Size Özel Harem Masajı

Özellikle Arap kültüründe oldukça sık tercih edilen harem masajı artık ülkemizde de masaj firması olarak kalite farkımız ile sizlerin de hizmetinize sunulmaktadır. Özellikle hamam rahatlığının masaj teknikleri ile birleştirilerek yapılması sonucu ortaya çıkan harem masajı firma salonumuzda hem oldukça hijyen hem de oldukça sakin masaj salonlarında yapılmaktadır. Harem masajını yaptırarak kendinize ödül verebilir ve kendinizi şımartabilirsiniz.

Harem masajı tamamen kendinizi özel hissetmeniz için yapılan bir masaj tekniğidir. Sadece harem masajını bir lüks olarak değerlendirmemeli aynı zamanda da sağlığınız ve vücudunuz açısından da gerekliliğini düşünerek de yaptırmalısınız. Özellikle harem masajının diğer masaj çeşitlerine oranda yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkilerinin daha fazla olmasından dolayı psikolojik olarak kendinizi bunalmış hissettiğinizde de yaptırmak için bir tedavi yöntemi olarak da tercih edebilirsiniz.

Tamamen parmak hareketleri ve yumuşak dokunuşlar ile yapılan bir masaj çeşidi olan harem masajında özellikle masajdan faydalanmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Buhar yardımı ile rahatlama seansları yapıldığı için yüksek tansiyon hastalarının kendi doktorları ile görüştükten sonra harem masajını yaptırmaları sağlık açısından daha uygun olacaktır.

Eklem yerlerinizdeki düğümlerin, kaslarınızdaki sertleşmelerin tamamen masaj dokunuşları ile kısa sürede açılmasını istiyorsanız kesinlikle harem masajını denemelisiniz. Harem masajı sırasında kullanıla kokular ve yağların yanı sıra aynı zamanda ruhunuza da iyi gelecek müzik esintileri ile sadece bedeninizi değil aynı zamana ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz.

Özellikle harem masajını diğer masaj çeşitlerinden ayıran en önemli özelliklerinden birisi de psikolojik tedavilerde de bu masaj tekniğinin kullanılıyor olmasıdır. Harem masajını yaptırırken aynı zamanda kan dolaşımınızın düzene girmesi ile birlikte daha rahat nefes alıp vermeye ve solunumunuzu daha etkili bir şekilde kontrol altında tutmayı öğreneceksiniz.

Kadıköy masaj salonu olarak özellikle özel günlerinizde önce kendinizi şımartmak ve ödüllendirmek için harem masajı uygulamamızdan faydalanabilirsiniz.

Hem bir terapi hem de bir tedavi şekli olarak faydalanabileceğiniz harem masajını İstanbul masaj salonu olarak tamamen profesyonel ve aslına uygun masaj tekniklerini kullanarak uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz.

Sensual Masaj Yöntemini Denediniz mi?

Özellikle beylerin tercih ettiği bir masaj çeşidi olan sensual masaj yöntemi ve hizmetimiz hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Sensual masaj erotik masaj olarak da tanımlanan bir masaj şeklidir. Genellikle evde yapılan masaj çeşitleri hizmetleri arasında yer alan sensual masaj için bizler de masaj firması olarak sizlere özel masöz arkadaşlarımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Başta da belirttiğimiz gibi sensual masajlar genellikle ev ortamında yapılması uygun olan ve diğer adı ile de tanımlayacak olursak şehvetli masaj olarak da bahsedebiliriz. Sensual masaj için öncelikli olarak masaj yapılacak olan ortamın tamamen sakin ve kişinin isteğine bağlı olarak rahatlatıcı bir şekilde dizayn edilme işlemi yapılmaktadır. Daha sonra da sensual masaj için kullanılan özel masaj yağları ile kişinin beden olarak rahatlaması sağlanmaktadır. Bu sırada kullanılan aromatik yağların ve kokuların da sensual masaja özgü bir şekilde kişinin sadece rahatlaması sağlanmaktadır. Diğer masaj tekniklerine ve çeşitlerine göre daha özel bir masaj çeşidi olan sensual masaj için firma olarak tamamen özel eşyalar, teknikler ve bu konuda profesyonel olan kişiler ile birlikte ekip olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Bayanlar için de yapılabilen sensual masaj çeşidinde önemli olan vücudun en hassas ve uyarıcı bölgelerini bilmek ve özellikle bu noktalara etkili ve yumuşak dokunuşlar ile rahatlatıcı bir masaj yapabilmektir.

Baş bölgesinden başlayarak yapımına başlanan sensual masaj yapılan kişinin bütün vücuduna yavaşça masaj yapılması ile devam eden bir masaj çeşididir.

Tamamen yumuşak ve etkili dokunuşların hâkim olduğu sensual masajı denemek isterseniz masaj sektöründe güvenilirliği ile ön olana çıkan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kadıköy masaj salonu olarak sensual masaj ve masaj içerikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için dilerseniz bizleri yerimizde ziyaret edebilir veya telefon ile detaylı bilgi alabilirsiniz.

Masaj sektöründe kendisini kanıtlamış ve her masaj çeşidini gerçekten donanımlı bir şekilde uygulayarak hizmet veren bir firma arıyorsanız İstanbul masaj salonu olarak bizleri arayarak masaj çeşitleri ve fiyatlarımız hakkına bilgi alabilirsiniz.

Sağlığınız İçin Özel Masaj Kampanyaları

Fizik tedavi görenler özellikle masajın sağlık açısından ne kadar faydalı ve gerekli olduğunu bilirler. Masaj yaptırarak vücuttaki bütün kaslarınızın hareket etmesini ve eklem yerlerinizin de rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Bunun için de fiziksel olarak herhangi bir rahatsızlığınız var ise bizler ile iletişime geçerek uzman bir masaj seansı talep edebilirsiniz. İsterseniz düzenli olarak ya da sadece sizlerin belirleyeceği zaman dilimleri aralıklarında dilerseniz evinizde de masaj yaptırmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Masaj sadece fiziksel rahatsızlıkların tedavisinde değil aynı zamanda psikolojik olarak da tanımlanan bazı rahatsızlıkların da tedavisinde uygulanmaktadır. Masajın tamamen yatıştırıcı etkisinin olması sebebi ile bedeninizin ve vücudunuzun dinlenmesine bağlı olarak psikolojik olarak huzura kavuştuğunuzu ilk seanstan sonra hemen fark edeceksiniz.

Özellikle sırt ve bacak bölgesine yapılan yatıştırıcı masajlar ile oldukça ruhunuzu da sakin bir hale getirebilirsiniz. Masaj sırasında tamamen kendinize odaklı bir düşünmeye geçtiğiniz için yaşantınız içerisinde yaşadığınız bütün sıkıntılar veya bunalımları da kendiliğinden dışarıda bırakabiliyorsunuz. Tamamen psikolojinizin gevşemesi ve beyninizin rahatlamasına bağlı olarak vücut rahatsızlıklarınızın da iyileştiğini düzenli masaj uygulamaları sonrasında fark edeceksiniz.

Özellikle masaj sırasında kullanılan ve adeta bitkisel bir ilaç görevi gören özel masaj yağları da sağlığınız açısından oldukça olumlu gelişmeler gösterecektir.

Masajın tamamen içsel bir dinlenme olduğunu ve oldukça sağlıklı bir tedavi şekli olduğunu söyleyebiliriz. Seri yapılan masaj hareketleri ile aynı zamanda yumuşak dokunuşların da getireceği rahatlama hissi ile sizler de masajın asla bitmemesini isteyecek ve hemen bir sonraki seans için tekrar randevu almak isteyeceksiniz.

Tamamen sizlere uygun zaman dilimleri ile belirlenen masaj seansları kısa veya uzun olmak üzere farklı zaman dilimlerine sahiptir. Kaslarınızın veya eklem yerlerinizin içlerine kadar rahatlama uygusunu hissedebileceğiniz masaj çeşitlerimizden faydalanmak için Kadıköy masaj salonu firması olarak bizleri arayabilirsiniz.

Sporcuların, iş stresinden dolayı psikolojik zorluk yaşayanların veya eklem ve fiziksel rahatsızlıkları olanların en fazla tercih ettiği dinlenme ve tedavi şekli kesinlikle profesyonel masajdır. İstanbul masaj salonu içerisinde kalitenin adı olarak firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz.

Profesyonel Ellerden Alacağınız Masaj Sizi Zinde Tutar

Masaj yaptırmak bazı kesimler için lüks bir aktivite olarak görünse de aslında masajın sağlık açısından oldukça gerekli olduğunu belirtebiliriz. Bununla birlikte vücudunuzun zinde olması için yorgunluğunuzu atmanız adına masaj yaptırmanın bir gereklilik olduğunu da bilmelisiniz. Uygun masaj teknikleri ve doğru yapılan uygulamalar ile masajın aslında sağlığınız açısından da oldukça lazım olan bir dinlenme çeşidi olduğunu da söyleyebiliriz.

Masaj sektöründe herkes birazcık da olsa masaj yapmayı bildiğini söyler. Aslında yapılan ovalama teknikleri basit masaj teknikleri arasında yer almaktadır. Fakat vücudu tanımak ve yumuşatmak için özel teknikler kullanmak tamamen profesyonel masaj hizmeti içerisinde gerçekleşir. Oldukça kasılmış ve neredeyse bütün sinirlerinin gerilmiş olan bir vücudu rahatlatmak için masajın yanı sıra aynı zamanda vücut rahatlatan yağların da birlikte kullanılması gerekmektedir. Böylelikle hem ölü derinin atılması hem de kaslarınızın da yumuşaması ile hem içerden hem de dışarıdan sağlıklı ve rahatlamış bir bedene kavuşabilirsiniz.

Bizler masaj firması olarak bu alanda gerekli eğitimleri alan ve müşterilerimiz ile güler yüz ve gerekli saygı çerçevesinde ne istediğinizi gerçekten soran profesyonel bir ekip ile birlikte çalışmaktayız. Bunun için de masaj yaptırırken hangi tür masaj yaptırmanıza karar vermeden önce gerçekten kaliteli bir yerde hizmet almak için gerekli araştırmalarınızı da iyi bir şekilde yapmalısınız.

Tamamen rahatlamanız ve masajın pozitif enerjisinden faydalanmanız için ilk olarak sizleri profesyonelce masaja hazır hale getirmekteyiz. Bu işlemi de basit masaj tekniklerini uygulayarak yapmaktayız. Böylelikle kaslarınızın gevşemeye hazır hale gelmesi sağlanmakta ve sizler de yavaş yavaş masaja hazır hale gelmeye başlamaktasınız.

Vücudunuzun her bir bölgesine etkili ve küçük masaj hareketleri ile yapılacak olan uygulamalar sayesinde tahmin edemeyeceğiniz kadar sıra sürede Kadıköy masaj salonu ekibi olarak sizlere konforlu ve etkili bir masaj hizmeti vermekteyiz.

Yaptığımız masaj çeşitlerimiz arasında sizlere ve vücudunuza hitap eden bir masaj çeşidini muhakkak bulacağınızdan eminiz. Bunun için de İstanbul masaj salonu olarak bizleri arayarak masaj çeşitlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Ruhunuza Özel Masaj Çeşitleri Sizleri Bekliyor

Masaj sırasında kullanılan teknikleri aynı zamanda yatıştırıcı ve sakinleştirici özellikleri de bulunmaktadır. Bunun için de masaj sonrasında sadece beden olarak değil aynı zamanda ruhsal olarak da kendinizi oldukça dinlenmiş bir şekilde hissedersiniz. Tabi ki bu duyguyu yoğun olarak yaşamanız için kaliteli bir masaj hizmeti almanız da ayrıca dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Aslında ruhsal olarak yorgunluğunuzun beden olarak yorgunluğunu ve ağrılarınız ile birebir aynı doğrultuda olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için de etkili ve doğru bir masaj yaptırarak ilk olarak bedeninizin dinlemesini sağlayabilirsiniz. Daha sonra otomatik olarak da ruhen de dinlendiğinizi hissedeceksiniz. Bizler masaj konusunda dünya genelinde uygulanan bütün masaj çeşitlerini sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz masaj hizmetleri içerisinde ayrıca kullandığımız özel yağlar ile sizlerin beyin olarak da rahatlamanız sağlanmaktadır. Tabi ki masajı bu kadar etkili yapan önemli noktalardan birisi de hiç kuşkusuz ki güvenilir ve etkili masaj yapan ellerdir. Bunun için de bizler sizlere herhangi bir masaj çeşidinde bile bu alanda en uzman olan kişileri sizlere yönlendirmeye ve seçtiğiniz masaj çeşidinden oldukça fazla bir şekilde faydalanmanızı sağlamaya çalışmaktayız.

Hem vücut ağrılarınızdan uzaklaşırken hem de kendinizi dinleyerek beyninize ve ruhunuza da biraz masaj yaptırmak istemez misiniz? Bunun için de zihinsel olarak da gerekli rahatlığı ve esnekliği yaşamak için de ilk olarak masaj yapılan ortamın sizleri dinlendirici özellikte olması gerekir. Daha sonra da sizlere dokunacak ve masaj yaparken elektriğini sizlere yansıtacak olan profesyonel bir masöz de masaj yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken seçimler arasında yer almaktadır.

Psikolojik olarak kendinizi bunalmış veya sıkılmış hissettiğinizde iş yoğunluğunuzdan dolayı veya bütçe sıkıntınızdan dolayı tatil yaparak kendinizi rahatlatmaya vaktiniz yok ise Kadıköy masaj salonu olarak hiç düşünmeden hemen bizleri arayabilirsiniz.

Oldukça uygun fiyatlar sayısız masaj çeşitleri ve tekniklerimiz ile birlikte sizlere evinizde, salonumuzda masaj hizmeti vermekteyiz. Masaj konusunda sınırsız ve kaliteli hizmet almak için İstanbul masaj salonu tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

Otantik Masaj İle Relax Kalın !

Beden rahatlaması kadar ruhunuzun da rahatlaması yaşam kaliteniz açısından oldukça önemlidir. Bunun için de otantik masaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Otantik masaj kesinlikle tamamen terapi amaçlı yapılan ve bedeninizin rahatlaması le birlikte aynı zamanda ruhunuza da küçük dokunuşların yapılması anlamına gelmektedir.

Otantik masajımız için hazırladığımız ve kendinizi oldukça özel hissedeceğiniz ortamlarda hem güvenli hem de rahat bir masaj hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kendinizi rahatlatmak için öncelikli olarak masaj konusunda ne istediğinizi iyi bilmelisiniz ve vücudunuza uygun olan bir masajı tercih etmeniz sizlere pozitif enerji olarak dönmesi açısından oldukça önemlidir. Otantik masaj hizmetimizden yararlanmadan önce sizinle ilgilenecek olan masöz arkadaşımız ile konuşarak ne istediğiniz veya vücudunuzda bulunan herhangi bir rahatsızlığı onunla paylaşabilirsiniz. Vücudunuza veya size iyi gelen bir masaj yağı veya koku var ise sizler için kişiye özel olarak kullanılan ürünlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sadece profesyonel dokunuşlar değil aynı zamanda masaj yapılan ortamın da masaj için uygun rahatlıkta olması gerekmektedir. Bunun için de otantik masaj hizmetimizin verildiği alanlar da tamamen doğal bir ortam olup kesinlikle göz rahatsızlığı veya gürültü rahatsızlığı vermeyen ortamlardan oluşmaktadır.

Otantik masajımız içerisinde aynı zamanda bölgesel masajlar da girmektedir. Masaj yaptırırken kesinlikle kendinizi kasmamalı ve olabildiğince rahat bırakmalısınız. Böylece masajın sizlere getireceği pozitif enerjiden olabildiğinde daha fazla faydalanabilirsiniz.

Özellikle gerilen sinirler veya kasılan kaslar için en uygun masaj çeşidi kesinlikle otantik masajdır. Otantik masaj hizmetimizde belirlenen seans saatleri bitmeden zamanı oldukça iyi kullanmak da verilen hizmetin kalitesi açısından oldukça önemlidir. Bunun için de zaman kısa olsa bile doğru yapılan masaj teknikleri ile kısa sürede bile hem psikolojik olarak hem de bedensel olarak rahatlamanız ve gevşemeniz sağlanmaktadır. Kadıköy masaj salonu olarak bizleri haftanın her günü arayabilir dilediğiniz masaj çeşidi için sizlere uygun olan seans saatlerine göre randevu alabilirsiniz.

Kesinlikle psikolojik olarak hastalıkların tedavisinde de kullanılan otantik masajı İstanbul masaj salonu olarak profesyonel eller ve doğru yapılan etkili masaj hareketleri ile sizlere sunmaktayız.

Mutlu Sonla Biten Masaj İçin Özel Yağlar

Masajın gerçekten etkili olması ve sizleri tamamen rahatlatması için kesinlikle masaj sırasında özel ve aromaterapi yağlar kullanılmalıdır. Yaptırdığınız masajın etkili olması için ise güvenli eller ile yapılması ve tamamen profesyonel olarak masaj tekniklerinin uygulanması gerekmektedir.

Masajın insanı rahatlatmasında etkili olan sadece sırtınızın ovalanması kadar basit bir işlem değildir. Bunun için de daha kısa ve etkili dokunuşların yapılması ve bunlarla birlikte de özel yağların da kullanılması gerekmektedir. Yaptıracağınız masajın sizleri hem özel hem de rahat hissettirmesi için dilerseniz kullanacağımız özel yağlar ile birlikte kişiye özel masaj yapan masözlerimizden de faydalanabilirsiniz. Gerek evde gerekse salonda kişiye özel odalara yaptıracağınız masajlarda önemli olan sizlerin masaj süresi boyunca tamamen kendinizi rahat hissetmeniz sağlanmaktadır.

Mutlu sonla biten masaj için özel yağlar tercih etmemizin sebeplerinden birisi de sizleri hem vücut olarak hem de beyin olarak tamamen rahatlatmak içindir. Tamamen masaj konusunda uzman olan ve gerekli eğitimleri alan arkadaşlarımız ile salonumuzda bile yaptıracağınız farklı masaj teknikleri kendinizi evinizdeki rahatlıkta hissedebilirsiniz.

Kendinizi sadece yapılan masaj hareketleri ile değil aynı zamanda güler yüzlü ekibimiz ve masaj yapmanın detaylı inceliklerini bile kadromuz ile masajın keyfini çıkarabilirsiniz.

Masöz arkadaşlarımız arasında sizlerin tercih edeceği kişiler ve tamamen size özel olarak kullanılan özel yağlarımız ile kendiniz hiç olmadığı kadar özel hissedebilirsiniz.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir mutlu son makyajı istiyorsanız referanslarımızı inceleyebilir ve bizleri arayarak masaj çeşitlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dünya genelinde yapılan masaj çeşitlerinin oldukça ferah bir ortamda ve tamamen sizlerin seçebileceği masöz ve vücut yağları ve kokuları ile yapılmasını istemez misiniz? Bunun için de Kadıköy masaj salonu olarak hiç vakit kaybetmeden birkaç saatliğine de olsa kendinizi huzurlu ve bambaşka bir dünyada hissetmek isterseniz bizleri arayabilirsiniz.

Sizler de hem kaliteli hem de hizmet sınırı olmayan bir İstanbul masaj salonu arıyorsanız havuz masajından, hamam masajına, aromaterapi masajlarına kadar diğer masaj çeşitlerimizi de inceleyerek faydalanabilirsiniz.