Aylık arşivler: Haziran 2015

Ayakta Masaj Olur mu Demeyin Mutlaka Deneyin!

Ayaklardır tüm günün yorgunluğunu çeken öyle değil mi? Yapılacak tüm rutin işlerinizde ayağa kalkmak zorundasınız attığınız her adımda ayaklarınızdan güç almak durumundasınız. Ayaklarınızı rahatlatmak bedeninizi rahatlatmaktan geçer. Ayaklara her hatreketimizde muhtacız. Ayaklar, tüm bedenin sinir köklerinin birleştiği noktalardır.Bu nedenle vücudun belli başlı bölgelerine içten dokunmak için ayakların altında bulunan ilgili kısıma azen değerek tüm bedeni uyarmak gereklidir.

Bu sayde omuzlarınızda bulunan her hengi noktaya sadece ayak noktalarınızı kullanarak içten müdahale edebilirsiniz.
Him bir şekilde masaj sırasında ayaklarınızın dışında başka bölgelerinize donuulmadan sadece ayaklarınızdaki ilgli bölgelere uygun masaj yapılarak adeta kendinizi bulutların üzerinde uçarmışçasına düşünebilirsiniz.

Bu nedenle sizlerde Ayakta Masaj Olur mu Dmeyin Mutlaka Deneyin!
Irakın kendinizi masajon masaj ve spa merkezinin deneyimli masajörlerine kendinizden bir düreliğine geçin. Şu ana kadar sırtınıza ladığınız tüm yorgunlukları kolayca silkeyin. Hayatan bir süreliğine de olsa kaoparak kendinizi ayak masajı ile yenileyin.
Birbirinden aromatik kokulara sahip özel masaj yağları eşliğinde deneyimli ellere bırakarak bedeninizin dştan içe nefes almaya başladığını anlayabilirsiniz. Küçük beden ağrılarınııza hassa bir şekilde dokunmak için yine ayak noktalarına masaj ile dokunarak kendinize kolayca gelebilirsiniz.
Yüzyıllardan beri çinliler tarafından kullanılan bu msaj yöntemi kişileri hem ruhun hemde bedenen büyük ölçüde rahatlatmaktadır.
Diğer adıyla refleksoloji olarak adlandırılan masaj yöntemi, il ayaklarda buluna sinir uçlarına dokunularak ilgili organların canlandırılması sağlanır. Bu sayesde tüm organlarınızı uyararak vucudunuzu çok daha aktif ve dinç bir hale getirebilirsiniz.
Hayatın yükünü çekkmekle yükümlü olduğunuz hayat şartlarında bazen bu özel ayak masajı ile kendinizi baştan sona rahatlatabilirsiniz.
Daha stresiz bir yaşam tarzı ve daha dinamik bir vücut için mutlaka releksoloji tekniği ile masaj yöntemini sizlerde denemelisiniz.
Asla pişman olmayacağınız bu özel masaj yöntemini denedikten sonra vücudunuzun bir anda hafiflediğini hissedeceksiniz. Kadıköy masaj salonuna gelerek szilerde,Hijyenij koşullarda muhteşem bir ambiyans içerisinde aradığınız beden huzurunu kolayca bulabilirsiniz. Dilerseniz size aha yakın olan İstanbul Masaj Salonumuz tarafından da bu hizmetlerin tümünü alabilirsiniz.