Aylık arşivler: Nisan 2015

Aroma Terapi Beden Masajı Yöntemi

Eskilere dayalı bir masaj yöntemi olan aroma terapi beden masajı yöntemi çeşitli doğal ve bitkisel yağların eşit oranda karıştırılmasıyla bedene uygulanmasıdır. Vücudun hemen her bölgesine eşit oranda karışım elde edilerek masaj uygulanabilmektedir. Tamamen doğal bir yöntem olan şifalı bitkilerin doğal öz yağları eskilerde çeşitli hastalıkların tedavisinde de kullanılmıştır. Günümüzde farklı yöntemlere geliştirilerek tene nüfus ettirilen çeşitli bitkisel yağ karışımları yağlar içerisinde bulunan kimyasal bileşimlerle vücutta hasta olan bölgenin onarılmasına destek sağlanabilmektedir. Sağlık üzerindeki etkisinin yanı sıra cildi de güzelleştiren aroma terapi yöntemi tamamen doğal bir terapi olarak uygulanmaktadır.

Yavaş hareketlerle hafif şekilde vücuda uygulanan bu masaj yönteminde kişi kendini dinlenmiş ve rahatlamış hissetmektedir. Masaj sırasında yağların kayganlaştırdığı vücudun yavaş hareketlerle ısınarak sıcaklık hissi vermesi masaj yaptıran kişiyi oldukça rahatlatarak kendine gelmesini sağlamaktadır. Kas ve eklem ağrıları yaşanan bölgelerde derin bir rahatlama hissi uyandıran bitki özlerinin hoş kokusuyla da ruhsal yönden de bir rahatlama hissettirmektedir. Hoş kokular eşliğinde dokunma hissi ile sürekli uyarılan bedeninizin şımartıldığı hissi uyandırması kişinin tüm negatif enerjiden arınarak bedenini ve ruhunu dengede tutmasını sağlamaktadır.

Cildinizin beslenmesini de sağlayabileceğiniz bu şifalı bitkisel yağ karışımlarıyla aroma terapi masaj yöntemini uygulatmanız vücudunuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olduğu gibi vücudunuzun dinlenerek güzelleşmesine de katkı sağlamaktadır. farklı yorgunluk ve rahatsızlık gibi durumlara farklı yağ karışımlarının uygulanması en iyi sonuçları almanızı sağlayacaktır. Yağların hücre yenileyici ve iyileştirici etkisini daha ilk anda hissedebileceğiniz masaj terapisini Altıyol Masaj Salonu ve Bağdat Caddesi Masaj Salonunda güvenle yaptırabilirsiniz. Günümüzün hem fiziksel hem de ruhsal terapilere destekleyici olarak uygulatabileceğiniz aroma terapi masajı stres kaynaklı problemlerinizi ortadan kaldırmanıza yardımcı olmakla birlikte bedeninizin ve ruhunuzun bütünlüğünü korumanızı da sağlamaktadır. Hamilelik esnasında yaşanan sıkıntılardan kadınların regl dönem rahatsızlıklarına, kas ve eklem ağrılarından stres kaynaklı problemlere kadar bedeninizi pek çok yönden iyileştirmeye yardımcı bu masaj yöntemini profesyonel ellerden doğru tekniklerle alarak yaşamınızı daha kaliteli sürdürebilirsiniz.

Geleneksel Masaj Yöntemi İle Kendinize Gelin

Yaşam kalitesinin yükselmesiyle baş gösteren sıkıntılı durumlar farkında olmasa da şu ya da bu sebeplerle insanı strese sürükleyen çeşitli sebepler bulunmaktadır. Hayatın monotonluğundan günün stresinden kurtulmak ise kişisel bakım ve özen göstermekten geçmektedir. Ne kadar stres ve sıkıntılı durumlar yaşıyor olursanız olun kendinize ayıracağınız zaman yenilenmenize yardımcı olarak geleceğin zorluklarını göğüslemenize bir güç olacaktır.

Ruhun ve bedenin bir bütün olması itibari ile bu bütünlüğü bozacak bir negatif enerjiyi üstünüzden atmanızın en etkili yolu masajdan geçmektedir. Evde kendiniz için yaptıracağınız masaj için bile bir başkasına ihtiyaç duyarsınız. Ancak profesyonel ellerden alacağınız hizmet ruhunuzu dinginliğe ulaştırarak bedeninizin yorgunluğunu bir anda alıp götürecektir. Alacağınız profesyonel masaj terapisi sayesinde geleneksel masaj yöntemi ile kendinize gelin.

Özellikle ruhunuzun rahatlığa kavuşması bedeniz üzerinde olumlu etkiler yaratacaktır. Sizi bir kuş kadar özgür ve hafif hissettirecek masaj yöntemi eskiden günümüze yaygınlaşarak gelmiştir. Birçok hastalığın tedavi sürecinde de yardımcı bir etken olarak görülebilen terapilerle ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Bedeninize uygun masaj yöntemi, ağrılarınıza göre değişebilen masaj teknikleri, çeşitli doğal ve bitkisel yağların da desteğiyle sizi kendinize getirmekte birebir etken olacaktır.

Yaşam koşullarında hayat standartları yükselse de hava kirliliği, küresel ısınma gibi birçok dış etken kişiyi farkında olmasa da sinirli bir yapıyı içerisinde dahil etmektedir. Kendinize zaman ayırmanız ve iç dünyanızı güzelleştirmeniz yüzünüzden tutunca duruşunuz ve hatta iletişiminize kadar her şeye olumsu şekilde yansıyacaktır. Kendinize bir güzellik yaparak Kızıltoprak Masaj Salonu veya Hasanpaşa Masaj Salonunu tercih etmeniz yararınıza olacaktır. nezih bir ortamda kendinizi güvenilir ve özenli uzman ellere teslim ederek yaptıracağınız masaj terapisi sizi ve hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir. Fiziksel ve zihinsel rahatlık sağlayacak masaj tekniklerini uygulatabileceğiniz yerler arasında tercihinizi oluşturacak bu yerler başta siz olmak üzere çevrenize de olumlu etkiler bırakmanızla iyi gelecektir. Günün yorgunluğunu üzerinizden atarak daha zinde ve canlı görünebileceğiniz masaj yöntemleri sizi hayatın stresli anlarında uzaklaştırarak mükemmel bir rahatlığa kavuşturacaktır. Geleneksel masajın etkilerini ilk uygulamada görecek ve memnun kalacaksınız. Memnuniyetiniz ilk masaj sonrası yüzünüzden tutun da gülümsemenize kadar yansıyacaktır.

Tedavi Amaçlı Masaj Sizi Sağlığınıza Kavuşturacak

Birçok insan hayatının belirli dönemlerinde çeşitli hastalıklara yakalanabilmekte ve hayatının geri kalan kısmını bu hastalıklarla yaşamaya devam edebilmektedir. Hastalıklarla mücadelede en önemli etken öncelikle doktor ve uygulayacağı tedavi yöntemidir. Ancak özellikle cilt hastalıklarında tedavinizi destekleyici olarak tedavi amaçlı masaj sizi sağlığınıza kavuşturacaktır. İnsan psikolojisi itibari ile dış koşullardan kolaylıkla olumsuz etkilenebilmektedir ve ister istemez bu durum bedeninizi de tedaviye cevap vermeyecek duruma getirebilmektedir. Kalıtsal hastalıların yanı sıra günümüzde birçok hastalığın esas nedeni stres ve sıkıntı halinden kaynaklandığı bilinmektedir. Zihnin olumlu düşünmeye yönelik çalışmalarının etkisiz kalması özel hayattan tutun da iş hayatına kadar davranışlarınızı etkileyebilmektedir.

Mevsim değişikliklerinin kişiyi olumsuz etkilemesi, yoğun sıkıntı ve stres durumlarına maruz kalınması, aşırı yorgunluk, yoğun çalışma ortamı ve daha sıralanabilecek birçok sebep farkında olmasanız da ruhunuzu ve bedeninizi olumsuz yönde etkileyecektir. Bir hastalıkta tedavinize destek olarak uygulayacağınız alternatif tıbbın vazgeçilmezleri kürler veya şifalı suların bulunduğu kaplıcalar önemli ölçüde hastalığın tedavi sürecini hızlandırabilmektedir. Sizi sağlığınıza kavuşturacak bir diğer yardımcı tedavi yöntemi ise masajdır. Hem bedenen hem de ruhen rahatlamanızı sağlayacak terapi niteliği taşıyan çeşitli masaj seansları doğru uygulandığı takdirde hastalığınızdan kaynaklanan ağrılarını da kolaylıkla dindirebilmektedir. Tedavi amaçlı uygulanacak masajı vücudunuzun her bölgesine uygulatabileceğiniz gibi yalnızca tedavi gerektiren bölgeye de uygulatabilirsiniz.

Günümüzde yaygınlaşan bu uygulama Bağdat Caddesi Masaj Salonu ve Kızıltoprak Masaj Salonunda kişiye özel uygulanabilmektedir. Deneyimli ve profesyonel ellerden yardım alabilmek için tedavinizde masajın etkilerini ilk seans sonrası görebilirsiniz. Sağlığınıza kavuşabileceğiniz doğru yöntemlerle uygulanan masaj hem zihinsel hem de bedensel yorgunluğunuzdan sizi arındırarak bambaşka bir insan haline getirecek. Yaşam enerjinizi yükseltecek masaj çeşitleri ile çeşitli özel yağlarla uygulanacak masajla dinginliğin ve huzurun tadına varacaksınız. Yaşam kalitenizi ciddi derecede yükselten masaj terapi uygulaması hayatınızın şimdiden vazgeçilmezleri arasında yerini alacak. Profesyonel ellere kendinizi bırakarak ruhen ve bedenen hastalıklarınıza bir dur diyebilirsiniz. Doktorunuzun tavsiyesiyle kullanacağınız ilaçlara destekleyici olarak masaj yöntemini sizler de deneyebilirsiniz.

Ayak Refleksi Masajı

Ayaktan dize kadar olan bölümü kapsayan bu masaj tekniği ile çeşitli bitkisel yağlarla ayak bakımınız kolaylıkla sağlanabilmekte ve rahatlık hissedilebilmektedir. Masaj sırasında aldığınız keyif tüm vücudunuza masaj yaptırmış kadar sizi rahatlamış hissettirecektir. Hayatınızın vazgeçilmezleri arasında yerini alabilecek masaj keyfi ile fiziksel bir rahatlama ve ruhsal bir dinginlik hissedeceksiniz.


Ayaklarımız hareket yeteneğimizi sağlayan vücudumuzda en önemli unsurlardan biridir. Gün boyu vücudun ağırlığını taşıyan ve oradan oraya koşuşturmasına yardımcı olan ayaklarımıza nedense gereken özeni saçımıza, giyim kuşamımıza gösterdiğimiz kadar pek göstermeyiz. Sürekli göz önünde bulunmayan ayaklar özellikle kadınların vazgeçilmezi topuklu ayakkabılar ile de kendini gün sonunda daha da yorgun hissetmekte ve yıpranmaktadır. Seçilen ayakkabıdan giyilen çoraba kadar özen gösterilmesi gereken ayaklarımızın bakımı oldukça önemlidir.

Dar ve topuklu ayakkabıların gün boyu ayaklara verdiği rahatsızlık ve çorapsız giyilen bu tarz ayakkabılar ciddi derecede ayaklarınızı rahatsız edebilmektedir. Dikkat edilmediği takdirde ayaklarınızda çeşitli cilt hastalıklarının oluşumuna da zemin hazırlamış olursunuz. Sağlıklı beslenme ve yaşamaya dikkat ettiğiniz kadar ayaklarınızın bakımına da dikkat etmeniz gerekir. Evde çeşitli yöntemlerle günün yorgunluğundan ayaklarınızı arındırabileceğiniz gibi masaj salonlarında yaptıracağınız ayak refleksi masajı da ayak sağlığınızın korunmasına yardımcı olacaktır. Ayalarınızın esnekliği sağlanarak rahatlaması ayak tabanındaki sinirlerin kolayca uyarılmasını sağlamaktadır. Ayaklarınız için özel olacak bu masajı hayatınıza dahil etmeniz ayaklarınızdan organlarınıza giden sinirlerin de uyarılmasına ve düzenli çalışmasına olanak sağlayacaktır.
.Altıyol Masaj Salonu ve Bağdat Caddesi Masaj Salonunda profesyonel kişilerden yardım alarak tüm vücudunuz için masaj yöntemlerini uygulatabileceğiniz gibi ayaklarınıza özel masaj terapisi de uygulatabilirsiniz. Vücudunuza özel bölgelere çok çeşitli masaj teknikleri uygulanmakla birlikte kalıcı rahatlamanın keyfinin garantisini vermekteyiz. Alanında uzman ve profesyonel ciddiyet sahibi kişilerin ellerinden fiziksel ve ruhsal sağlığınızın kavuşmasına yardımcı olabilirsiniz. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek yerine masaj salonlarını tercih ederek kendinizi yenileyin. Ayak sağlığınızı ön plana tutanlardansanız tercih edeceğiniz en doğru adreste doğru masaj tekniklerinin sağladığı yarar ile kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Vücut Dilinizi Anlayan Masaj Yöntemi

Vücut dili konuşmadan da anlaşmayı sağlayabilen en etkili görünmez dillerden biridir. Vücudunuzu yorgun hissetmeniz, ağrılı ve sancılı günler geçirmeniz hayatınızı olumsuz yönde etkileyerek negatif enerjiyle dolmasına olanak sağlar. Bu da karşı tarafla olan iletişiminizde farklı algılara neden olabilmektedir. Vücudunuzun çeşitli bölgelerinin ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin karşılanamaması bedeni hem olduğundan daha yaşlı hissettirir hem de yaşam kalitesini oldukça düşürür.

Günümüzün değişkenlik gösteren hava şartları, stres, gün içerisinde aşırı koşuşturma, zihin yorgunluğu vs birçok etken vücudu siz farkında olmasanız da olumsuz etkileyebilmektedir. Sağlıklı yaşamı ilke edinmenin yanı sıra vücudunuza destek sağlayacak vücut dilinizi anlayan masaj yöntemi yaptırarak da kendinizi bir nevi ödüllendirerek ruhunuzun da terapisini gerçekleştirebilirsiniz. İç güzelliğinizin vücudunuza en iyi yansımasını gözlemleyebileceksiniz.

Beden dili olarak da adledilen vücut dili sessiz ve hareketlerle iletişimi sağlayan en önemli etkenlerdendir. Bedenin sürekli solgun, sağlıksız görünmesi gerek sosyal iletişime gerekse iş hayatındaki iletişiminize olumsuz yansıyabilmektedir. Bunun yansıması ise bedeninize geçmeyen kronik ağrılar, sürekli sıkıntı ve stres hali olarak geri dönmektedir. Ruh ve bedenin ayrılmaz bir bütün olduğu düşünüldüğünde herhangi birinde bir problem yaşanması diğerini ciddi derecede etkileyebilmektedir.

Her bireyin vücudunun ruhsal ve fiziksel olarak farklılık gösterdiği düşünüldüğünde vücut dilinizi anlayacak dilden davranışlarda bulunmanız kendinizi özel hissetmeniz için farklılık önem arz etmektedir. Bedeninizi ve ruhunuzu doygunluğa ve rahatlığa kavuşturabileceğiniz masaj yöntemiyle çok daha kaliteli bir yaşam sürebilir ve beden dilinizin yönetimini en iyi şekilde ele alabilirsiniz. Hasanpaşa Masaj Salonu ve Kızıltoprak Masaj Salonu nezih bir ortamda vücudunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli masaj yöntemleriyle kendinize yapabileceğiniz en iyi armağanı sizlere profesyonel ve masaj alanında uzman kişilerle sağlamaktadır. Masaj sonrası bedeninizi ve ruhunuzu tam bir doygunluğa ulaştırarak kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz. Kişiye ve istediği bölgeye özel masaj çeşitleriyle rahatlığın adresinden ve doyumsuz masaj keyfinden memnun kalacaksınız. Yaptıracağınız düzenli masaj ile yaşam kalitenizi yükselterek hayatı daha etkin kullanabilir ve çevrenizde olan iletişiminizde sizler de daha etkili olabilirsiniz.

Yüz Bakımınız İçin Masaj Yaptırın

Yaş ilerledikçe ciltte çizgilerin belirmesi hayatın durdurulamayacak olgularından birisidir. Bu nedenle daha genç yaşta yaşlılık olgularını geciktirmek için birçok kozmetik ürünü kullanılmaktadır. Güzelliğine de önem veren her kadının yüz ifadesi duruşunun, kendinden emin ifadesinin hatta iletişiminin bile önemli bir parçası olarak görülmektedir. Kendini güzel hisseden, cilt bakımına önem veren her kadın ister sosyal hayatında isterse de is hayatında olsun başarıyı yakalayacaktır.

Ülkemizde pek alışılagelmiş olmasa da yüz bakımınız için masaj yaptırın. Yüzün ifadesini en iyi şekilde cilt yansıtabilmektedirler ve bu nedenle cilt bakımına özel gösterilmesi gerekir. Cildin tazeliği, bakımı, duru ve canlı görünmesi kadının kendini güzel hissetmesine ve kendisine öz güven oluşturacak zemin hazırlamasına yardımcı olmaktadır. Cilt bakımında masaj yöntemi cildin uyarılmasını ve daha canlı görünmesini sağlamaktadır. Cilde uygulanan çok çeşitli maskeler bile doğru ve profesyonel ellerde masaj yöntemiyle uygulandığı takdirde belirgin derecede çok iyi sonuçlar verebilmektedir.

Yüz masajı yaptırarak kırışıklıklarınızın önüne geçemezseniz de bu sürecin gecikmesi için önlem alabilirsiniz. Doğru hareketlerle yapılacak bir yüz masajı yaşlanma etkilerinizi en aza indirecektir. Yüzünüzün ifadesini yansıtabilecek bir diğer unsurda cildinizde kaşlarınızı. Düzenli masaj hareketleriyle yüzünüzde kalkık kaşlara sahip olarak daha çekici ve kendinden emin bir duruş sergilemeniz mümkün olabilmektedir.

Yüzünüz için doğru masaj hareketlerini evde düzenli olarak kendiniz uygulayabileceğiniz gibi bu işi profesyonel olarak yapan uzman kişilerden de yardım alabilirsiniz. Sıralanacak daha birçok faydası bulunan yüz bakımınıza özel masajınızı Altıyol Masaj Salonu ve Kızıltoprak Masaj Salonunda yaptırabilirsiniz. Temiz ve nezih bir ortamda kendinizi profesyonel ellere teslim ederek hem vücudunuzun negatif enerjisinden sıyrılarak iç güzelliğinizin dışarı yansımasını sağlayabilir hem de cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı yaptırarak cildinizi daha canlı gösterebilirsiniz. Doğru tekniklerle yüz masajını yaptırabileceğiniz en iyi yerler arasında yukarıda belirttiğimiz masaj salonlarını tercih ederek hayatınızın bir parçası olan yüzünüzün bakımı için doğru bir adım atabilirsiniz. Yüz masajınıza şimdiden başlayarak kendinizi ödüllendirmenin yolu bizden geçmektedir.

Jakuzide Spa Keyfinizi Arttırın!

Jakuzide spa keyfinizi arttırın ve günün yorgunluğundan strese ait tüm belirtilerden vücudunuzda eser kalmasın. Bilindiği üzere su insan vücudunun vazgeçilmez içecekleri arasında yerini alır. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu suyu içerek vücudunuzu yenileyebileceğiniz gibi dışarıdan etkiyle tüm yorgunluğunuzu ve üzerinizdeki negatif enerjiyi atabilirsiniz. Suyun teninizle teması anında rahatlatıcı etkisi vücudunuzun ihtiyaç duyduğu dengeyi kurmanıza yardımcı olacaktır. Ruh ve beden sağlığınız için yararlı olacak jakuzide spa keyfi vücudunuza masaj etkisi yaratarak tüm olumsuzlukları jakuziye girdiğiniz anda dağıtmaya başlayacaktır. Jakuzinin hidroterapi etkisi vücudunuza temas eden suyun kan dolaşımını etkilemesiyle kişiyi rahatlatması mantığıyla oluşmuştur. Bilinen en doğal yöntemle fiziksel faydası kanıtlanan suyun masaj terapisi yöntemiyle ruhsal tedaviye de aracılık etmektedir. Yakın bir zamana kadar bir lüks olarak görülen jakuzi keyfi günümüzde artık birçok masaj salonunun vazgeçilmez tedavi yöntemleri ve rahatlama aracı olarak görülmektedir. Suyun vücuda temasıyla stresi azaltan endorfin hormonu salgısının artması kişiyi büyük ölçüde rahatlığa kavuşturmaktadır. Üzerinizdeki yorgunluğun gittiğini fark edeceğiniz gibi zararlı toksinlerin de vücudunuzdan atılması sizi büyük ölçüde rahatlatacaktır. Daha esnek davranışlar sergilemenize yardımcı olacak bu masaj terapisi uygulaması ile yaşlanma etkilerinizi geciktirerek vücudunuzun sıkılaşmasını da böylelikle destekleyebilirsiniz. Günün stres ve yoğunluğu sonrası keyifli dakikalar geçirerek hem fiziksel hem ruhsal yönden rahatlığa ve dinginliğe ulaşmanızı sağlayan Bağdat Caddesi Masaj Salonu ve Kızıltoprak Masaj Salonu tercih edeceğiniz en ideal adresler arasında yerini almaktadır. Farklı ve çok çeşitli masaj teknikleriyle kendinizi profesyonel ve uzman ellere bırakarak hayatın karmaşasında kendinize özel zaman ayırabilirsiniz. Kulaktan dolma bilgilerle evde yapacağınız yanlış uygulamalarla belki de vücudunuza kalıcı zararlar vermek yerine uzman masör personellerimizin sizlere sağlayacağı güvenli masaj yöntemleriyle kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Ruhunuzun güzelliği dış görünüşünüze de yansıyacak ve rahatlığın etkisiyle daha da mutlu olacaksınız. Çeşitli sebeplerle vücutta kronikleşen baş ağrısı, eklem ağrısı gibi hastalıklardan bizimle kendinizi arındırabilir ve daha rahat ve kaliteli bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal tedaviniz için kendinizi en doğru adreste profesyonel ellere teslim edin.

Bitkisel Kompres İle Yenilenin

Doğada bulunan birçok bitki insanın ruhu ve bedeni üzerinde iyileştirici bir şifa etkisi göstermektedir. Bu bitkilerin özünden oluşan doğal yağlar da insan vücudu üzerinde olumlu etkilere sahip olmaktadır. Cilt güzelliğinden hastalık tedavilerinde yardımcı olmaya ve hatta sakinleşmeye kadar yardımcı olan bitkilerle bitkisel kompres ile yenilenin.

Cildinizi güzelleştirmek adına çeşitli bitkileri cildinize kompres olarak uygulayabileceğiniz gibi bitkisel ve doğal olduğunu bildiğiniz bu bitkilerin yağlarıyla masaj koluyla kendinizi yenileyebilir, ruhsal terapi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eskilerin yaygın olarak kullandığı bitki özelerinden rahatsız olduğunuz durumlar için şifa kaynağı oluşturarak eğer hastalık sürecindeyseniz tedavinizi yardımcı etkiyi de kullanarak hastalığın geçiş sürecini hızlandırabilirsiniz.

Bitkisel kompres ile cildinizin yenilenmesini sağlayarak daha canlı bir cilt elde edebilir, dilerseniz masaj salonlarını tercih ederek daha doğru ve profesyonel yardım alabilirsiniz. Kaliteli bir masajın vazgeçilmezleri arasında yerini alan özel bitkisel yağlar hem eklem tedavileri için hem de hastalıkların tedavi sürecini hızlandırmak ve rahatlatıcı etki vermek için kullanılabilmektedir. Masaj için kullanılabilecek yağların başında doğal zeytinyağı gelmektedir. Bunun dışında alabalık yağı, nane yağı, portakal yağı, biberiye yağı, melisa yağı, zencefil yağı, lavanta yağı ve buna benzer birçok bitkisel yağ masaj terapilerinde sıkça kullanılan yağlar arasında yerini almaktadır. Masaj tekniğinde kullanılan yağların hemen hepsi farklı özellik ve insan vücudunda şifa kaynağı oluşturmaktadır.

Yaşamın stresinden ve vücudunuzda oluşan negatif enerjiden kurtulmak için Caddebostan Masaj Salonu ve Hasanpaşa Masaj Salonunu tercih edebilirsiniz. Bitkisel kompresle veya çok çeşitli masaj yöntemleriyle yaşamın huzur verici etkilerini hayatınıza dahil edebilirsiniz. kendinizi profesyonel ellere nezih bir ortamda bırakarak büyük rahatlık ve stresten arınarak hayatınıza daha mutlu devam edebilirsiniz. Doğanın şifa kaynağı bitkileri doğru yer ve doğru zamanda bizimle ruhunuza ve bedeninize uygulayarak en olumlu sonuçları almak için deneyimli ve profesyonel masörlerimizden yardım alabilirsiniz. Farklı masaj yöntemleriyle doğru masaj terapisini alarak daha sağlıklı, ağrısız ve stressiz günleri huzurla yaşayabilirsiniz. Bitkilerin ve bitkisel yağların gücünün keşfine bizimle çıkabileceksiniz. Kendinize bir iyilik yaparak salonumuzda kendinizi ödüllendirin.

Otantik Masajın Keyfini Sürün…

Vücutta bulunan negatif enerjiyi bedeninizden ve ruhunuzdan atmanızı sağlayan masaj uygulaması ruhsal dinginliğe ulaşmayı sağlamaktadır. Hayatın karmaşasında otantik masaj keyfini sürün ve bedeninizde ve ruhunuzda oluşan yüklerden bir an önce kurtulun. Pek çok hastalığın baş nedeni olarak görülen stres ve sıkıntı halleri insan hayatını olumsuz yönde etkilemektedir. Psikolojik olarak nitelendirilebilecek bu ruhsal çöküntüden kurtulmak için ise en etkili tedavi yöntemleri arasında masaj görülmektedir.

Ruh ve beden vazgeçilmez bir bütündür ve bir tanesinin olumsuz durumu diğerini tamamı ile etkileyebilmektedir. Ruhsal ve fiziksel çöküntünün bedeninize geri dönüşü olmayacak zararlar vermesi yaşamı oldukça zor devam ettirir hale getirmektedir. Bu çöküntü içerisinde bir de bedenin ruhsal çöküntüye bağlı olarak hastalanması hayatın gidişatını olumsuz yönde etkilemektedir.

Ruhunuzu dinginliğe kavuşturacak veya bedeninizdeki ağrıyan bölgeye özel uygulanacak pek çok masaj tekniği bulunmaktadır. Yaşamın stresinden arınarak kendinizi deneyimli masörlere teslim etmeniz tedavinizin başlangıcını oluşturacak önemli bir etken olmaktadır. Yaşın ilerlemesiyle de meydana gelen kronik ağrılar özellikle eklem yerlerinde kendini göstermektedir. Çeşitli sebeplerle sıkça yaşanan baş ağrısı yapılacak olan masajla hafifletilerek son bulabilir.

Vücudunuzda ağrıyan bir bölge var ise ve masaj yöntemini kendiniz evde yapmak istiyor iseniz ağrıyan bölgenize göre başka bir kişiye daha ihtiyaç duyabilirsiniz. Fakat günümüzde imkanlarınız ölçüsünde tercih edeceğiniz nezih bir masaj salonu sizi oldukça rahatlatacaktır. Eskiden bir lüks olarak görülen masaj salonlarının günümüzde bir ihtiyaç haline gelmesi insanların fazlaca tercih ettiği yerler olmuştur. Çeşitli masaj tekniklerinin bulunduğu bu salonlarda ağrıyan her bölgeye farklı masaj hareketleri uygulanabilir. Kendinizi deneyimli ellere bırakarak ruhsal terapi ve beden yorgunluğunuzu geride bırakabileceğiniz Altıyol Masaj Salonu ve Bağdat Caddesi Masaj Salonu gereken tüm tıbbi cihaz ve donanımla hizmetlerini sürdürmektedir. Dışarıdan kulaktan dolma sözlerle ağrınızı dindirmeye çalışmak yerine deneyimli ve alanında uzman kişilerden profesyonel bir yardım alabilirsiniz. Ruhun ve bedenin bir bütün olduğu ve rahatlamaya ihtiyaç duyduğunuz her konuda bedeninizi ve ruhunuzu çeşitli masaj teknikleriyle elit bir mekanda rahatlığa kavuşturabilir ve tüm olumsuz etkilerden kendinizi kurtararak daha kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz.

DİZ İÇİN MASAJ

Vücudumuzun birçok bölgesinde çeşitli nedenlerle ağrılar oluşabilir. İnsan anatomisinin yapısal özelliğinden dolayı aşırı hareketlilik veya az hareket etmekten kaynaklanan ağrılarla çok sık karşılaşırız. Özellikle yaşlılarda bu ağrılar artış gösterir. Çoğu zaman ilaçlarla tedavi edilse de aslında ağrılar için en etkili tedavi yöntemi masajdır.

 

En çok şikayet edilen bölgelerden biri eklem yeri olan dizlerdir. Kireçleme ve romatizma gibi sebeplerle dizlerde ağrılar oluşabilir. Bunun için uygulanabilecek birçok masajla tedavi yöntemi vardır. Diz masajı için yapılması gerekenler:

Öncelikle eğer bu masajı evde yapacaksanız size bu konuda yardım edecek birini bulmanız gerekir. Ama eğer masaj salonuna gidecekseniz de bu bilgileri bilmenizde fayda var.
Diz masajına başlarken öncelikle düz bir zemine sırt üstü uzanın. Daha sonra dizlerinizi sıcak tutacak şekilde kapatın. Bu arada pozisyonunuz mutlaka rahat olmalıdır. Rahatsızlık verici bir zeminde bulunmamalısınız. Havadar ve temiz bir ortamda olmanız çok önemlidir. Eğer bu şartlara uygun bir pozisyondaysanız artık diz masajınıza başlayabilirsiniz. Öncelikle masajda kullanacağınız yağları tedarik etmelisiniz. Diz ağrılarına en iyi gelen ozon yağı ve zeytin yağı gibi yağlar işinizi görecektir. Ozon yağının kireçleme ve romatizma tedavisinde de kullanılan bir yağdır. Bu yüzden evde de gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Diz kapaklarına uygulayacağınız bu masajı parmaklarınız yardımıyla yapabilirsiniz. Çok fazla bastırmadan daireler şeklinde diz kapağından arka kısmına kadar hafifçe ovun. Yine nane yağı ve zencefil yağı da bu masajda kullanılabilir. Bu yağların kan dolaşımını hızlandırıcı ve ferahlatıcı etkileri sayesinde diz ağrılarına çok iyi gelecektir.
Bazı kişiler arasında yayılan süpürge ile diz masajı kesinlikle yapılmaması gereken bir şeydir. Bu riskli olduğu gibi faydadan çok zararı dokunabilir. Kulaktan dolma bilgilerle hareket edilmemeli ve uzmanlar dışında kimsenin sözüne güvenilmemelidir. En iyi sonuç için mutlaka bu işi bilen profesyonel kişilerden yardım almak gerekir. İstanbul masaj salonu ve Kadıköy masaj salonu gibi güvence veren ve tıbbi donanıma sahip yerlerde daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.